Mieniące się kryształy Mystic to sposób na oryginalną ścianę

Przeprowadzka do nowego mieszkania? I brak pomysłów w jaki sposób je zaaranżować, aby zyskało niepowtarzalny klimat? A może remont trwa, a ściany są w nieciekawych kolorach ? Doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie farby dekoracyjnej Mystic marki Primacol Decorative, która w ciekawy i oryginalny sposób ożywi każdą przestrzeń.

Mystic Primacol Decorative to łatwa w użyciu, dekoracyjna farba do wnętrz. Produkt zawiera w swoim składzie tysiące drobinek, które iskrząc i mieniąc się w świetle, nadają powierzchniom spektakularny efekt wizualny. Mystic doskonale sprawdza się zarówno w bardzo nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach, całkowicie odmieniając ich wygląd. Farba jest dostępna w ośmiu wersjach kolorystycznych.

Przed malowaniem należy zadbać o to aby podłoże było: suche, gładkie, wolne od kurzu, farb i klejów. Wszelkie luźne elementy usunąć, a ewentualne ubytki wyrównać. W przypadku podłoży chłonnych zaleca się zagruntowanie ich emulsją gruntującą lub farbą gruntującą Primacol Professional. Po przygotowaniu podłoża można zacząć malować.

Malowanie przeprowadzamy przy użyciu płaskiego pędzla. W celu zmniejszenia zużycia produktu polecane jest wstępne pokrycie podłoża farbą podkładową Decobase Primacol Decorative w kolorze zbliżonym do tego, jaki ma wybrana farba Mystic. Finalny efekt dekoracyjny farba uzyskuje po upływie 12 godzin.

Farba dekoracyjna Mystic Primacol Decorative, film instruktażowy:

2017-10-11T06:57:31+00:00