Nowoczesny efekt betonowych ścian

Betonowe ściany szczególnie pasują do stylu nowoczesnego czy industrialnego i współgrają z elementami ze szkła, drewna czy metalu. Farba betonowa Primacol Decorative stwarza niepowtarzalny klimat bez względu na to czy jest to nowoczesne mieszkanie, dom w stylu klasycznym czy wnętrze urządzone w klimacie skandynawskim.

Farba betonowa Primacol Decorative to dekoracyjna farba mineralna przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Przy jej wykorzystaniu, w zależności od oczekiwań i sposobu aplikacji, można otrzymać wiele ciekawych efektów dekoracyjnych. Produkt jest gotowy do użytku bezpośrednio po otwarciu opakowania, wymaga jedynie wymieszania. Na ścianę nanosi się go w dwóch warstwach.

Przed rozpoczęciem aplikacji należy zagruntować podłoże preparatem Kontakt grunt Primacol Decorative. Podłoże pod malowanie zawsze powinno być: stabilne, suche, gładkie, wolne od kurzu, farb i klejów. Wszelkie luźne elementy usunąć, a ewentualne ubytki wyrównać. W przypadku podłoży chłonnych zaleca się zagruntowanie ich emulsją gruntującą lub farbą gruntującą Primacol Professional.

Farbę betonową nanosić wałkiem malarskim i wygładzić plastikową pacą. Gotową powłokę zabezpieczyć Lakierem dekoracyjnym Primacol Decorative.  Farba betonowa Primacol Decorative jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych.

Farba betonowa Primacol Decorative film instruktażowy:

2017-10-11T06:54:35+00:00