Jedwab na ścianie dekoracyjną farbą Royal Silk

Stosując farbę Royal Silk można w szybki i prosty sposób zaaranżować wnętrze, które będzie nawiązywać do piękna jedwabnych tkanin. Doskonałe rozwiązanie na ciekawy i oryginalny wygląd ścian, bez względu na to czy jest to nowoczesne mieszkanie, dom w stylu klasycznym czy wnętrze urządzone w klimacie skandynawskim. Farby dekoracyjne Primacol Decorative to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojego domu powiew świeżości i nie boją się postawić na nietypowe rozwiązania. Farba Royal Silk udowadnia, że remont nie musi kończyć się na pomalowaniu ścian zwykłą farbą lub położeniu tapety we wzorki.

Royal Silk Primacol Decorative to dekoracyjna farba, przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej, które również można barwić dowolnymi kolorantami.

Przed przystąpieniem do aplikacji farby należy dokładnie przygotować ścianę. Ściana przeznaczona do malowania powinno być: stabilne, suche, gładkie, wolne od kurzu, farb i klejów. Wszelkie luźne elementy usunięte, a ewentualne ubytki wyrównane. W przypadku podłoży chłonnych zaleca się zagruntowanie ich emulsją gruntującą lub farbą gruntującą Primacol Professional.

Po przygotowaniu podłoża farbę Royal Silk Primacol Decorative nanosić pacą wenecką po uprzednim pomalowaniu podłoża farbą podkładową Decobase w kolorze zbliżonym do odcienia powłoki właściwej. Należy pamiętać, aby maksymalna grubość nanoszonej warstwy wynosiła 1 mm. Efekt dekoracyjny tworzy się bezpośrednio po nałożeniu, wygładzając nałożoną masę w różnych kierunkach. Gotową powłokę trzeba pozostawić na 12 godzin do całkowitego wyschnięcia.  Po tym czasie ściana uzyska efekt jedwabiu.

Farba dekoracyjna Royal Silk Primacol Decorative,  film instruktażowy:

2017-10-11T06:56:03+00:00