#dekorujemydom Honoraty Skarbek

Honorata Skarbek, polska wokalistka sceny pop, aktywna blogerka i youtuberka, jest obecnie na etapie wykańczania swojego nowego mieszkania. Do pomalowania wnętrz na biało i stworzenia efektów dekoracyjnych wybrała produkty, które wraz z meblami i pozostałymi elementami wystroju stworzą mieszkanie kompletne.

Stylem dominującym w mieszkaniu Honoraty będzie glamour, a wiodącymi kolorami biel i szarość. Do pomalowania sufitów i ścian na biało artystka wybrała białą farbę lateksową Essentia Primacol Professional

To luksusowa biała farba do wnętrz, o satynowym wykończeniu. Charakteryzuje się najwyższą siłą krycia oraz niezwykle trwałą i odporną na zmywanie powłoką. Essentia Primacol Professional jest produktem ekologicznym i całkowicie bezpiecznym dla użytkownika. Farba spełnia normę EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” – gwarantuje najniższą emisję metali ciężkich i szkodliwych substancji lotnych. Natomiast do stworzenia efektów dekoracyjnych wokalistka zdecydowała się na farbę dekoracyjną Royal Silk Primacol Decorative w kolorze Pluton (odcień szarości). To farba dekoracyjna, przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej, które również można barwić dowolnymi kolorantami. Po nałożeniu na ścianę tworzy trwałą, odporną na zmywanie powłokę, która daje efekt jedwabiu.

Wymienione farby zostały wykorzystane we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu. Honorata do tego stopnia zainteresowała się technologią aplikacji farby Royal Silk, że postanowiła własnoręcznie nałożyć produkt na ścianę. Artystka nagrała siebie w trakcie pracy i opublikowała ten materiał na swoim blogu, aby udowodnić, że temat DIY nie jest jej obcy.

– Już na etapie kupna mieszkania miałam określoną wizję, jak będzie ono wyglądać – mówi Honorata Skarbek. Mając w głowie projekt, zaczęłam szukać produktów, które najlepiej by do tej wizji pasowały. Moją uwagę zwróciła farba Royal Silk Primacol Decorative, bo efekt dekoracyjny jaki daje był bardzo spójny z tym, co chciałam uzyskać. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych, dlatego przy wyborze właściwego koloru posiłkowałam się opiniami moich fanów. W rezultacie wybraliśmy odcień szarości o nazwie Pluton. W trakcie realizacji postanowiłam spróbować swoich sił i nałożyłam część farby własnoręcznie. To bardzo fajne doświadczenie, a mieszkanie stało się jeszcze bardziej moje.

Honorata Skarbek to wokalistka, autorka tekstów i muzyki.

Pod koniec 2011 roku była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce według rankingu GOOGLE. Jej debiutancki album pt. „Honey”, wydany 28.03.11, uzyskał status złotej płyty. Wszystkie piosenki i teledyski artystki w sieci zostały obejrzane ponad 100 milionów razy. Honorata Skarbek od 10 lat odnosi ogromne sukcesy w internecie. Prowadzi jednego z pierwszych i najpopularniejszych blogów lifestyle’owych w Polsce, który od początku swojej aktywności uzbierał ponad 100 milionów odsłon (www.honorata-skarbek.com). Jesienią bieżącego roku ma pojawić się nowy singiel i teledysk zapowiadający kolejny album artystki. Premiera płyty jest przewidziana jeszcze na ten rok.

2017-10-11T07:55:48+00:00