Efekt rozsypanego piasku na wietrze Silver Sand

Ożywiona przestrzeń, bez względu na to czy jest to nowoczesne mieszkanie, dom w stylu klasycznym czy wnętrze urządzone w klimacie skandynawskim. Silver Sand jest idealnym rozwiązaniem, które w ciekawy, oryginalny sposób ożywią każdą przestrzeń, a także wprowadzą do domu powiew świeżości. Stosując je można w szybki i prosty sposób zaaranżować wnętrze, które będzie nawiązywać do piękna wszechświata czy siły żywiołów.

Silver Sand Primacol Decorative to strukturalna farba do tworzenia kreatywnych efektów dekoracyjnych. Powierzchnie nią pokryte, pod wpływem padania światła, mienią się perłowymi refleksami, tworząc trójwymiarowy efekt głębi. Doskonałe efekty wizualne widoczne są zarówno przy świetle sztucznym, jak i naturalnym. Silver Sand Primacol Decorative zawiera specjalistyczne dodatki strukturalne, które w trakcie aplikacji tworzą wzór przypominający rozsypany na wietrze piasek. Produkt jest przeznaczony do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farba dostępna jest w siedmiu gotowych wersjach kolorystycznych oraz w bazie srebrnej, którą również można barwić dowolnymi kolorantami.

Przed przystąpieniem do aplikacji wybranej farby, trzeba zadbać o to, aby ściana przeznaczona do malowania została właściwie przygotowana. Podłoże pod malowanie zawsze powinno być: stabilne, suche, gładkie, wolne od kurzu, farb i klejów. Wszelkie luźne elementy usunięte, a ewentualne ubytki wyrównane. W przypadku podłoży chłonnych zaleca się zagruntowanie ich emulsją gruntującą lub farbą gruntującą Primacol Professional.

Farbę strukturalną nakłada się płaskim pędzlem. Przed przystąpieniem do właściwego malowania, należy pokryć podłoże farbą podkładową Decobase Primacol Decorative w kolorze, który najbardziej pasuje do odcienia farby Silver Sand. Po upływie 12 godzin od zakończenia malowania widoczny jest właściwy efekt dekoracyjny.

Farba dekoracyjna Silver Sand Primacol Decorative, film instruktażowy:

2017-10-11T06:56:18+00:00